fbpx

Hizmetlerim

old1old2
 

Medikal Estetik

Medikal Estetik yaş alma ile oluşan yada doğuştan gelen deformiteleri düzeltmeye yönelik ameliyatsız estetik uygulamaları içeren, bir disiplindir

bot1bot2

Botoks

Dermal Dolgu

 

Mezoterapi

Vitaminlerin, minerallerin, aminoasitlerin, enzimlerin, homeopatik İlaçların, karışımlar halinde, mikroenjeksiyon tekniği ile cildin orta tabakasina enjekte edilmesi yöntemidir

 

Prp

Prp ya da trombosit bakımından zengin plazma tedavisi, kişinin kendisinden alınan kanın çeşitli işlemlerden geçirilerek vücutta tedavisi planlanan dokulara enjeksiyonu şeklinde uygulanan tedavi yöntemidir. Saç dökülmesi ve cilt gençleştirme gibi estetik sorunlara yönelik yapilir.

 

Bölgesel Zayıflama

İstenmeyen bölgesel yağlar, bayan erkek günümüz insanının en büyük sorunlarından biridir. Ne yazık ki, eskiye oranla oturarak, masa başında yapılan işler arttıkça, bu sorunun çözümüne yönelik pek çok teknoloji de sunulmaya başlanmıştır.

 

Glutatyon Terapi

Glutatyon, reaktif oksijen moleküllerini ve serbest radikalleri yok ederek vücudu koruyan çok güçlü bir antioksidandir. Doğal olarak tüm vücutta üretilen, yoğun bir Şekilde karaciğerde ve beyin hücrelerinde etki gösteren bir molekül olan glutatyonun üretimi, kötü besleme, alkol, ilaçlar ve toksik maddelerden dolayi azalmaktadir. Bu yüzden dışarıdan alınmasi gerekmektedir.

Saç Mezoterapisi

Saç mezoterapisi saç hücrelerinin ihtiyaç duyduğu mineraller, vitamin, bazı antioksidanlar ve protein gibi besin maddelerinin ince uçlu ve tek kullanimlik steril mezoterapi iğnelerine sahip enjektörler yardımıyla, saç köklerinin yer aldığı derinin orta tabakasina enjekte edilmesi işlemidir.

Saç PRP si

Saç prpsi özellikle saç dökülmelerinde fayda sağlayan etkili yöntemlerden bir tanesidir. Kanımızda var olan platelet Diğer adıyla trombosit hücreleri, vücutta yara iyileştirici, onarıcı, yenileyici etki yapıyor ve saç dökülmesinde etkin olarak kullanılıyor.

 

Elmacık Dolgusu

Belirgin elmacık kemikleri yüz güzelliğinin önemli unsurlarından bir tanesidir. Elmacık bölgesinin ideal hacimlerde olması, yüze ters üçgen şeklini vererek yüzdeki "altın oran" ın elde edilmesini sağlamaktadır. Yüzü bu orana sahip kişiler çekici, alımlı ve daha genç görünür.

 

Boyun Gençleştirme

Günün neredeyse yarisini boynumuz öne eğik şekilde akıllı telefonlarımızın ekranına bakarak geçiriyoruz. Bu yanlış duruş sebebiyle boyun kasları kısalıyor, deride gevşeme meydana geliyor; kırışıklık ve çizgilenme artık çok daha erken yaşlarda çıkılıyor. Üstelik bir de, yaş karşıtı bakımda bu bölgeyi çoğunlukla göz ardı ediyoruz. Oysa ki boyun ve dekolte bölgesi yüz ile birlikte değerlendirilmeli ve yüze ne yapılıyorsa bu bölgeye de uygulanmalı.

 

Uyku Çizgileri

Yüzümüzde hatta boyun ve dekolte bölgesinde oluşan; sağ veya sol yanımıza Yatma sonucu oluşan çizgilenmelere yatma / uyku çizgileri diyoruz. Genelde ileri yaşta ortaya çıkan, mimik çizgilerinden ayrı bir açılanma gösteren hastaların genelde bir anlam veremediği; ve en önemliside botoks uygulamasi ile düzelmeyen çizgilerdir. Tedavisi mimik kırışılıklarından daha zordur.